Social Media

W dobie internetu odpowiednia reklama w Social Mediach jest bardzo istotnym narzędziem w kwestii sprzedaży usług fitness.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Outdoor Marketing

 

Jak Cię widzą, tak Cie piszą, mówi pewne przysłowie, które Naszym zdaniem idealnie oddaje kwestię OutDoor Marketingu, tj. wszelkiego rodzaju kampanii z użyciem BillBoardów, Ekranów LED, Hostess, Kolportaży ulotek i wiele, wiele innych. Odpowiednia strategia OutDoor, która przyciągnie uwagę oraz pomoże Ci zbudować pierwszy stopień zaufania z Twoim potencjalnym klientem, jest nieocenionym narzędziem wspierającym rozwój Twojego klubu.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

InDoor Marketing

Internet i OutDoor – to nie wszystko. Twoi klubowicze / klienci również są twoją reklamą oraz marką. To właśnie Ich opinia pomaga budować potencjał twojego klubu. Pomożemy Ci zoorganizować tzw. marketing wewnętrzny, abyś Mógł uzyskać dodatkowe profity przy współpracy i pomocy swoich obecnych klientów.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Marketing szeptany

 

Drugi etap kampanii InDoor Marketingu / Marketingu Zewnętrznego to tzw. Marketing Szeptany. Chwilowa promocja skierowana tylko do danej grupy ludzi ? Zarówno wew. twojego klubu jak i na zewnątrz ? Czemu nie ! Wiele topowych i czołowych marek stosuje tą technikę po dziś dzień. My pomożemy Ci zrealizować ją u Ciebie, tak, aby wprowadzić element zaciekawienia, zabawy czy też pozytywnego zaskoczenia, że przykładowa kampania dot. twojego obiektu. Tego typu marketing ma statystycznie długą fazę oddziaływania na odbiorców oraz wyróżnia Cię znacznie od Twojej konkurencji.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Budowanie Marki

 

Nie zawsze jest istotny rozmiar twojego biznesu. Możesz posiadać sieć klubów pow. 1500 m2 i większych. Możesz też mieć w planie stworzenie klubu butikowego nie przekraczającego 250 m2. Niezależnie od tego, potrzebujesz zbudowania własnej Marki, znaku rozpoznawczego, czegoś, z czym akurat Twój obiekt będzie kojarzony. Grunt, to nie być jednym z Wielu, a Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Twoja Wizja / Twoja Misja była jak najlepiej kojarzona właśnie z Twoim Obiektem.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Strategia partnerów Marketingowych

 

W okół każdego klubu fitness / obiektu sportowego możemy znaleźć wiele innych firm, punktów usługowych, sklepów, które chętnie rozpoczęłyby współpracę np. z Twoim obiektem. Jak wykorzystać potencjał otaczającego Nas środowiska w postaci wszelkich innych mniejszych lub większych

przedsiębiorstw, osiedli, urzędów ? Pokażemy Ci, ile możesz zyskać dzięki kooperacji z otaczających Cię w/w środowiskiem.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej