unnamed (1)

Tomasz Napiórkowski

Absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 10 lat związany z branżą fitness. Instruktor pływania, narciarstwa, kulturystyki, TRX, kettlebells. Dyrektor strategii i rozwoju jednej z sieci klubów fitness oraz właściciel firmy doradczo-szkoleniowej X-Sports Group Sp. z o.o. Jego specjalnością są liczby oraz dokładne analizy dotyczące poszczególnych zmiennych w klubie, które mają bezpośrednio wpływ na finalny wynik finansowy klubu fitness. Wiedzę w tej tematyce zdobywał zarówno w Polsce jak i za granicą (USA, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Tajlandia, Malezja) podczas licznych kongresów i konferencji branżowych oraz w trakcie zarządzania kilkunastoma klubami na polskim rynku fitness. W 2016 roku jako jedyny w Polsce uzyskał certyfikat IHRSA INSTITUTE

3

Maciej Kusaj

Przez 10 lat profesjonalny siatkarz grający w klubach zarówno w Polsce jak i za granicą. Od 3 lat związany ze sprzedażą w internecie oraz projektowaniem stron. Sport nauczył mnie dyscypliny oraz pracy w zespole. Autor szkoleń „Facebook Kozak” i „Podróże z głową”. Efektywna praca z wieloma firmami w zakresie zwiększenia sprzedaży w internecie oraz stworzeniem stron internetowych. Wejdź na jego witrynę, aby dowiedzieć się o nim więcej.


parity.pro

Michał Bartos

Autor poradników o tematyce IT, stron wsparcia technicznego i bloga. Certyfikowany INTEL Retail Edge, Endorsed by IAB EUROPE, ICT administrowania Linux. Wykładowca Seminarium „Opracowanie biznesplanu małej firmy” organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi. Pobierał praktyki w Centrum Serwisowym Microsoft w AHE w Łodzi. Posiada 4 letnie doświadczenie w branży marketingu i ecommerce. Zajmuje się planowaniem i projektowaniem witryn internetowych, ekspansją projektów na nowe rynki i sieciami poleceń. Jak i również poprawieniem konwersji i sprzedaży przez ecommerce. Miłośnik automatyki w marketingu internetowym. Setki wykonanych usług technicznych, zaufanie klientów, jak i również zamiłowanie do pracy z ludźmi przyczyniło się do zawężenia obszaru działań do obsługi klientów biznesowych. Właściciel i wykonawca kilku prosperujących marek i produktów na rynku marketingu. Otwarty do pomocy i na nowe pomysły.