loader-logo

CHCESZ OTWORZYĆ KLUB FITNESS / SIŁOWNIĘ / STUDIO TRENINGU?

Przeprowadzimy Cię przez cały proces, pomożemy w podjęciu kluczowych decyzji.
Bezpieczeństwo i rentowność inwestycji jest najważniejsza.

MASZ SWÓJ KLUB, ALE CHCIAŁBYŚ MIEĆ LEPSZE WYNIKI ?

Na spotkaniach oferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zbadamy kondycję Twojego obiektu oraz przedstawimy jego możliwy potencjał.
Skupiamy się na wszelkich zmiennych przychodowych, które definiują rentowność danego klubu.

ZESPÓŁ, ZA KTÓRYM STOI PRAKTYKA

Jesteśmy managerami z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży.
Prowadzimy własne kluby oraz wspieramy zarządzanie.

SPRZEDAŻ, JAKO KLUCZ DO SUKCESU

W branży fitness, umiejętność sprzedaży usług gra główną rolę.
To czynnik decydujący o sukcesie klubu fitness lub siłowni.

O NAS

CO NAS WYRÓŻNIA?

 • Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży fitness w zakresie zarządzania oraz rozwoju klubów fitness.

 • Zapewniamy zwiększenie poziomu przychodów oraz optymalizację organizacji pracy obiektów sportowych.

 • Nasza wiedza została zbudowana na fundamentach współpracy z zagranicznymi sieciami klubów fitness oraz na dostosowaniu ich rozwiązań operacyjnych oraz optymalizacyjnych do potrzeb i tendencji polskiego rynku branży fitness.

USŁUGI

OTWARCIE KLUBU
FITNESS

Zespół X-Sports Group ma na swoim koncie uczestnictwo w otwarciach ponad 60 klubów fitness w całej Polsce, zarówno z segmentu klubów sieciowych jak i pojedynczych lokalnych klubów prywatnych właścicieli.

WSPARCIE W
SPRZEDAŻY

Na podstawie kilkunastoletniej praktyki związanej z pracą w klubach fitness oraz na podstawie licznych szkoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, stworzyliśmy szereg procesów i systemów szkoleniowych, które pozwalają na osiąganie optymalnych wyników sprzedażowych.

SZKOLENIA

Realizujemy szkolenia w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania klubem, skutecznej rekrutacji, strategii retencyjnych, marketingu online, budowania strefy wpływów. Propozycję szkoleń poprzedzamy zawsze wizytą audytową w celu dopasowania obszaru edukacyjnego na miarę potrzeb danego klienta.

ZARZĄDZANIE

Oferujemy INTERIM MANAGEMENT - czyli „ZARZĄDZANIE TYMCZASOWE”, które polega na objęciu kompleksową opieką danego klubu przez zespół specjalistów. Zadaniem zespołu jest zoptymalizowanie funkcjonowania klubu szczególnie pod kątem wszelkich procesów związanych z przychodem, sprzedażą oraz obsługą klienta.

SPRZEDAŻ
KLUBU

Sprzedaż klubu to bardzo rozbudowany proces. Jako zespół X-Sports Group bardzo często mamy kontakt z podmiotami, które są zainteresowane rozwojem Swoich sieci klubów, co znacznie ułatwia powiązanie ich z potencjalnym podmiotem wyrażającym chęć sprzedania swojego obiektu.

REALIZACJE

ZWIĘKSZANIE PRZYCHODÓW

WIEDZA PRAKTYCZNA

PRACA NA LICZBACH

ZESPÓŁ

TOMASZ NAPIÓRKOWSKI

Chief Executive Officer

Absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 10 lat związany z branżą fitness. Instruktor pływania, narciarstwa, kulturystyki, TRX, kettlebells. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej X-Sports Group Sp. z o.o. Jego specjalnością są liczby oraz dokładne analizy dot. poszczególnych zmiennych w klubie, które mają bezpośrednio wpływ na finalny wynik finansowy klubu fitness.

KEVIN MIASKOWSKI

Operations & management specialist

Doświadczenie zdobył prowadząc sieć klubów fitness w Zielonej Górze zarządzając grupą 80 osób. W ciągu ostatnich lat udało mu się przeprowadzić wiele wewnętrznych programów naprawczych, projektów rozwojowych oraz przeprowadzić wiele szkoleń wewnętrznych które znacznie przyczyniły się do wzrostu rentowności sieci klubów. Stale współpracujący z najlepszymi praktykami i szkoleniowcami branży fitness.

KAROLINA SOKULSKA

ONBOARDING & SALES SPECIALIST

W ciągu 13 lat pracy w branży fitness, które zdobywała w klubach poprzez stanowiska takie jak konsultant ds. sprzedaży, specjalista ds. obsługi klienta, koordynator klubu, manager klubu oraz manager regionalny, nauczyła się zarządzać klubem, potrzebami klienta jak i potencjałem pracowników. Kluczowy jest dla niej standard, jakość obsługi oraz analiza potrzeb co jest nieodłącznym elementem sprzedaży. Ponadto jej specjalnością jest wdrażanie pracowników nie tylko poprzez teorię ale i praktykę, rekrutacja oraz procesy sprzedażowe.

ARTUR SMOLICKI

Google ads / sem / seo specialist

Kilka lat spędzonych w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce pozwoliło mi zdobyć wiedzę i doświadczenie, które dzisiaj wykorzystuję jako niezależny specjalista, konsultant i doradca marketingu internetowego. Prowadzę kampanie reklamowe z użyciem ekosystemów Google oraz Facebook, tworzę strategie obecności oraz komunikacji w mediach społecznościowych, optymalizuję działania skupione na pozyskiwaniu nowych klientów, konwersji, sprzedaży, leadów.

MARCIN KNITTER

BUSINESS DEVELOPMENT PARTNER

Absolwent Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie. Uwielbia pracę z ludźmi, a obsługa klienta to jego pasja. W pracy stawia przede wszystkim na umiejętność komunikowania ludziom swoich pomysłów i idei. Entuzjastyczny, elokwentny i rozmowny a także wszechstronny i otwarty. W swoich działaniach stawia na samodyscyplinę i determinację w dążeniu do określonych celów.

MICHAŁ HARENDA

WEB DEVELOPER

Z tworzeniem stron internetowych związany od 2014 roku. Doświadczenie zdobywał w licznych agencjach interaktywnych i software housach. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami z obszaru web, mobile i aplikacji mobilnych. W X-Sports Group pomaga podczas wdrożeń projektów online oraz przy nadzorowaniu procesu informatyzacji klubów fitness.

KONTAKT

  +48 698 111 545

  X-Sports Group Sp. z o.o.

  Adres korespondencyjny: Aleje Jerozolimskie 101/55
  02-011 Warszawa

  Email: biuro@xsportsgroup.com