loader-logo

CHCESZ OTWORZYĆ KLUB FITNESS / SIŁOWNIĘ / STUDIO TRENINGU?

Przeprowadzimy Cię przez cały proces, pomożemy w podjęciu kluczowych decyzji.
Bezpieczeństwo i rentowność inwestycji jest najważniejsza.

MASZ SWÓJ KLUB, ALE CHCIAŁBYŚ MIEĆ LEPSZE WYNIKI ?

Na spotkaniach oferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zbadamy kondycję Twojego obiektu oraz przedstawimy jego możliwy potencjał.
Skupiamy się na wszelkich zmiennych przychodowych, które definiują rentowność danego klubu.

ZESPÓŁ, ZA KTÓRYM STOI PRAKTYKA

Jesteśmy managerami z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży.
Prowadzimy własne kluby oraz wspieramy zarządzanie.

SPRZEDAŻ, JAKO KLUCZ DO SUKCESU

W branży fitness, umiejętność sprzedaży usług gra główną rolę.
To czynnik decydujący o sukcesie klubu fitness lub siłowni.

O NAS

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie w branży fitness w zakresie zarządzania oraz rozwoju klubów fitness.
  • Zapewniamy zwiększenie poziomu przychodów oraz optymalizację organizacji pracy obiektów sportowych.
  • Nasza wiedza została zbudowana na fundamentach współpracy z zagranicznymi sieciami klubów fitness oraz na dostosowaniu ich rozwiązań operacyjnych oraz optymalizacyjnych do potrzeb i tendencji polskiego rynku branży fitness.

USŁUGI

OTWARCIE KLUBU
FITNESS

Zespół X-Sports Group ma na swoim koncie uczestnictwo w otwarciach ponad 60 klubów fitness w całej Polsce, zarówno z segmentu klubów sieciowych jak i pojedynczych lokalnych klubów prywatnych właścicieli.

WSPARCIE W
SPRZEDAŻY

Na podstawie kilkunastoletniej praktyki związanej z pracą w klubach fitness oraz na podstawie licznych szkoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, stworzyliśmy szereg procesów i systemów szkoleniowych, które pozwalają na osiąganie optymalnych wyników sprzedażowych.

SZKOLENIA

Realizujemy szkolenia w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania klubem, skutecznej rekrutacji, strategii retencyjnych, marketingu online, budowania strefy wpływów. Propozycję szkoleń poprzedzamy zawsze wizytą audytową w celu dopasowania obszaru edukacyjnego na miarę potrzeb danego klienta.

ZARZĄDZANIE

Oferujemy INTERIM MANAGEMENT - czyli „ZARZĄDZANIE TYMCZASOWE”, które polega na objęciu kompleksową opieką danego klubu przez zespół specjalistów. Zadaniem zespołu jest zoptymalizowanie funkcjonowania klubu szczególnie pod kątem wszelkich procesów związanych z przychodem, sprzedażą oraz obsługą klienta.

SPRZEDAŻ
KLUBU

Sprzedaż klubu to bardzo rozbudowany proces. Jako zespół X-Sports Group bardzo często mamy kontakt z podmiotami, które są zainteresowane rozwojem Swoich sieci klubów, co znacznie ułatwia powiązanie ich z potencjalnym podmiotem wyrażającym chęć sprzedania swojego obiektu.

REALIZACJE

ZWIĘKSZANIE PRZYCHODÓW

WIEDZA PRAKTYCZNA

PRACA NA LICZBACH

ZESPÓŁ

TOMASZ NAPIÓRKOWSKI

Chief Executive Officer

Absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 14 lat związany z branżą fitness. Instruktor pływania, narciarstwa, kulturystyki, TRX, kettlebells. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej X-Sports Group Sp. z o.o. Jego specjalnością są liczby oraz dokładne analizy dot. poszczególnych zmiennych w klubie, które mają bezpośrednio wpływ na finalny wynik finansowy klubu fitness.

KEVIN MIASKOWSKI

Operations & management specialist


Doświadczenie zdobył prowadząc sieć klubów fitness w Zielonej Górze zarządzając grupą 80 osób. W ciągu ostatnich lat udało mu się przeprowadzić wiele wewnętrznych programów naprawczych, projektów rozwojowych oraz przeprowadzić wiele szkoleń wewnętrznych które znacznie przyczyniły się do wzrostu rentowności sieci klubów. Stale współpracujący z najlepszymi praktykami i szkoleniowcami branży fitness.

KAROLINA SOKULSKA

ONBOARDING & SALES SPECIALIST


W ciągu 13 lat pracy w branży fitness, które zdobywała w klubach poprzez stanowiska takie jak konsultant ds. sprzedaży, specjalista ds. obsługi klienta, koordynator klubu, manager klubu oraz manager regionalny, nauczyła się zarządzać klubem, potrzebami klienta jak i potencjałem pracowników. Kluczowy jest dla niej standard, jakość obsługi oraz analiza potrzeb co jest nieodłącznym elementem sprzedaży. Ponadto jej specjalnością jest wdrażanie pracowników nie tylko poprzez teorię ale i praktykę, rekrutacja oraz procesy sprzedażowe.

MONIKA ZAMARSKA

Regional Project Manager

Manager Klubu Fitness z kilkuletnim doświadczeniem popartym sukcesami. Doświadczenie zdobywała zajmując się rozwojem klubów i zwiększeniem sprzedaży. Ze sportem związana od zawsze. Od dzieciństwa trenowała pływanie. Z wykształcenia i praktyki jest też dietetykiem. Odbyła wiele szkoleń z zakresu dietetyki sportowej. Swoim uśmiechem i energią do działania zaraża zarówno zespół jak i klubowiczów.

ANIA DEMESZUK

Project Manager


Z branżą fitness związana od 2017 roku. Swoje doświadczenie zdobywa w głogowskim Centrum Sportowym Kiko+. Pracę rozpoczęła jako pracownik  recepcji  poznając tajniki sprzedaży oraz kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta. Pogłębia wiedzę o zdrowym odżywianiu oraz rozwoju  osobistym.  Była piłkarka ręczna, pasjonatka wędrówek górskich, MTB oraz fotografii.

PAULINA NIEMIEC

Regional Project Manager


Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu o specjalizacji Menadżera Turystyki i Rekreacji oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego o specjalizacji Animacja kultury, kierunku pedagogicznego. W trakcie ostatniego roku studiów magisterskich zaczęła pracę na stanowisku managera klubu fitness, co trwa po dziś dzień. Jest uzależniona od rozwoju osobistego i nieustannego poszerzania kompetencji własnych oraz ludzi, z którymi współpracuje.

MICHAŁ HARENDA

WEB DEVELOPER

Z tworzeniem stron internetowych związany od 2014 roku. Doświadczenie zdobywał w licznych agencjach interaktywnych i software housach. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami z obszaru web, mobile i aplikacji mobilnych. W X-Sports Group pomaga podczas wdrożeń projektów online oraz przy nadzorowaniu procesu informatyzacji klubów fitness.

ARTUR SMOLICKI

Google ads / sem / seo specialist


Kilka lat spędzonych w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce pozwoliło mi zdobyć wiedzę i doświadczenie, które dzisiaj wykorzystuję jako niezależny specjalista, konsultant i doradca marketingu internetowego. Prowadzę kampanie reklamowe z użyciem ekosystemów Google oraz Facebook, tworzę strategie obecności oraz komunikacji w mediach społecznościowych, optymalizuję działania skupione na pozyskiwaniu nowych klientów, konwersji, sprzedaży, leadów.

KAMIL ZDZIEBORSKI

Graphic Designer


Artystyczna dusza, Gandalf grafiki, od najmłodszych lat związany z twórczością. Z biegiem czasu zamienił pędzle i płótna na tablet i monitor. Grafiką interesuje się od kilkunastu lat. Ponad dwa lata spędzone w drukarni pozwoliło mu zrozumieć procesy realizacji, jak to wszystko wygląda od kuchni. Wie co to ASAP i DEADLINE. To doświadczenie pomogło rozwijać się dalej w agencji reklamowej i zdobywać nowe umiejętności. Różnorodność projektów pozwoliła lepiej zrozumieć zleceniodawców i ich potrzeby.

KONTAKT

  +48 698 111 545

  X-Sports Group Sp. z o.o.

  Adres korespondencyjny:
  ul. adama mickiewicza 37/58,
  01-625 Warszawa

  Email: biuro@xsportsgroup.com